Myszki Logitech

30 stycznia 2023

Firma Logitech, znana jest z pewnością każdemu kto choć trochę ma pojęcie o komputerach oraz dodatkowych sprzętach do nich. Do każdego komputera można podłączyć myszkę oraz klawiaturę, które jeśli są dobrej jakości mogą usprawnić pracę, lub tez sprawić, że podczas gry będzie bardziej niezawodnie.

Myszka Logitech G700s Rechargeable

To jeden z najlepszych modeli myszek, które z powodzeniem mogą być użytkowane zarówno przez graczy, osoby serfujące po Internecie, programistów czy też pracowników biurowych. Godna uwagi już na wstępie, jest żywotność klawiszy umieszczonych na myszce. Każdy z nich jest w stanie znieść około 20 mln kliknięć co jest naprawdę imponującym wynikiem. Częstotliwość z jaką mysz odświeża się to 1000Hz. Warto również dodać, że ja jak większość innych modeli myszek tej firmy, doskonale dopasowuje się ona do dłoni. Wyrazy uznania dla projektanta, który stworzył model myszki o tak ergonomicznych kształtach, która dodatkowo posiada aż 13 przycisków na swojej powierzchni, gdzie każdy z nich można zaprogramować zgonie z własnymi potrzebami.

Logitech to marka, która produkuje tak wiele sprzętów, że pewnie każdy z Was posiada któryś z nich. Jakie? Podzielcie się odpowiedziami w komentarzach!

Nie trzeba być znawcą komputerów by wiedzieć, że do podstawowego wyposażenia każdego komputera należy zarówno myszka jak i klawiatura. O ile w komputerach przenośnych, wszystko mamy już wbudowane o tyle czułość oraz dokładność touch padów w laptopach pozostawia wiele do życzenia. Poniżej przedstawiamy najlepsze naszym zdaniem modele dodatków do komputera nieśmiertelnej firmy Razer.