Popularne i niedrogie klawiatury dla graczy

1 lutego 2023

Pośród miłośników sprzętów komputerowych, wielu jest sympatyków komputerowych gier zarówno tych sieciowych jak i zwyczajnych. Niezależnie od tego, jaki rodzaj gier preferujemy na co dzień w większości z nich przydaje się dobrej jakości klawiatura dla graczy. Przedstawiamy najpopularniejsze klawiatury gamingowe sprzedawane w naszym sklepie internetowym.

Pośród miłośników sprzętów komputerowych, wielu jest sympatyków komputerowych gier zarówno tych sieciowych jak i zwyczajnych. Niezależnie od tego, jaki rodzaj gier preferujemy na co dzień w większości z nich przydaje się dobrej jakości klawiatura. Dla wszystkich tych naszych czytelników przedstawiamy ranking najlepszych, wybranych przez na klawiatur, przeznaczonych dla graczy.

Klawiatura Logitech Wireless Touch Keyboard K400

Ten model klawiatury z powodzeniem sprosta wymaganiom każdego użytkownika komputerów. Z pewnością przypadnie on do gustu zarówno miłośnikom gier komputerowych, osobą spędzającym większość czasu w sieci czy też pracownikom biurowym. Klawiatura jest bezprzewodowa, co ułatwia jeszcze posługiwanie się nią. Bardzo ciekawą cechą, którą jak do tej pory posiada bardzo nie wiele klawiatur, jest obecność na niej panelu dotykowego. Pomimo tych wszystkich bajerów w dalszym ciągu cena klawiatury jest przystępna co stanowi kolejną jej, zaletę. Na dotykowym panelu wykonywać można gesty obsługiwane przez najnowsza odsłonę systemu Windows. Dzięki temu, do uruchomienia programów, czy też plików nie potrzebujemy praktycznie wcale myszki. Klawiatura łączy się z komputerem za pomocą Unifyngz częstotliwością 2,4GHz. Komplet baterii znajdujących się w klawiaturze pozwala na regularne korzystanie z urządzenie przez około rok czasu, bez konieczności ich wymiany.

Steel Series APEX M800

Ten model klawiatury doskonale nadaje się dla graczy przede wszystkim z racji faktu, iż jest to mechaniczna klawiatura o szybkim działaniu. Odznacza się ona zastosowaniem zupełnie nowego mechanizmu przełącznikowego QS, których to siła nacisku jest bardzo niewielka. Dzięki temu czas pomiędzy wydarzeniami w grze a reakcją na nie gracza są niemal błyskawiczne.

Zadbano również o poprawę wytrzymałości klawiatury, która ponad 60 milionów przyciśnięć każdego klawisza. Kolejną zaletą klawiatury, która przypadnie do gustu przede wszystkim nocnym markom jest fakt, iż klawiatura jest podświetlana przez małą diodę LED znajdująca się przy każdym z klawiszy.

Klawiatury dla Graczy – Logitech G910 Orion Spark

Ten model klawiatury jest uważany za jedną z bardziej zaawansowanych modeli klawiatur przeznaczonych dla graczy komputerowych. Charakteryzują ją przede wszystkim ogromna wytrzymałość na sięgająca 70 milionów kliknięć w każdy z przycisków. Godna uwagi jest również prędkość działania klawiatury, pozwalająca na błyskawiczną reakcję podczas gry. Dla zachowania jeszcze większego komfortu gry również po ciemku, każdy z klawiszy jest podświetlany przez układ RGB. Klawiaturę można również z łatwością zintegrować z mobilną aplikacją o nazwie Arx Control. Aplikacja wyświetla w telefonie lub też na tablecie informacje systemowe.