Popularne i niedrogie myszki dla graczy

15 grudnia 2022

W internecie i sklepach możemy znaleźć wiele myszek dla graczy. Niestety tylko niewielka część z nich przeznaczona jest do profesjonalnego grania. Z tego powodu przedstawiamy listę najpopularniejszych w naszym sklepie myszek gamingowych. Większość za niewiele ponad 100 złotych.

Myszki dla często grających Razer Mamba

Razer Mamba w wersji Chroma to myszka, która już w pudełku wygląda na bardzo porządne i profesjonalne urządzenie. Mysz otrzymujemy w metalowej puszcze, która jest bardzo solidnie wykonana. W środku pudełka znajdziemy mysz, stacje dokującą do ładowania oraz przewód USB ze wzmocnionym oplotem i pozłacanymi końcówkami o długości ponad 2m. Ciekawostką, której nie znajdziemy w większości innych myszek jest śrubokręt, który przyda się przy regulacji twardości przycisków.

Design myszki Razer Mamba Chroma jest wyjątkowy i charakterystyczny. Bardzo dużo daje tutaj podświetlenie Chroma, które umieszczone jest na krawędziach. Ważna informacja dla graczy jest taka, że myszka nie jest symetryczna i przeznaczona głównie dla osób korzystających z chwytu Palm-Grip. Choć na pierwszy rzut oka tego nie widać cała myszka jest pokryta specjalną powłoką zabezpieczającą dłonie przed poślizgiem. Ma też 11 programowalnych przycisków, które za każdym razem działają tak samo przez co nie ma mowy o przypadkowych kliknięciach.

Bardzo ciekawym dodatkiem w tym modelu jest możliwość regulacji siły kliku przycisków głównych. Każdy gracz może dopasować to ustawienie do gry w jaką aktualnie gra lub indywidualnie do swoich potrzeb. Dwa pokrętła służące do regulacji tego parametru umieszczono na spodzie myszki.

Razer Mamba Chroma

Razer Mamba posiada sensor 5G, którego rozdzielczość maksymalna to aż 16000 dpi. Sensor pracuje na każdej powierzchni oprócz szkła. Bardzo ważną cechą jest możliwość ustawienia sensora z dokładnością do 1 DPI. Waga myszy to 132 gramy jak na myszkę dla graczy jest dość ciężka, ale to głównie ze względu na wbudowany akumulator. Wbudowana bateria jest w stanie wytrzymać 15 godzin ciągłego, intensywnego grania z włączonym podświetleniem oraz najwyższym poziomem czułości. Mysz można ładować podczas grania przez przewód USB, który dołączono do zestawu.