Profesjonalne myszki dla graczy od firmy Razer

15 stycznia 2023

Razer Naga to myszka, której jedną z najważniejszych jest 12 przyciskowa klawiatura umieszczono na lewym boku. Ta cecha sprawia, że myszka doskonale sprawdza się w grach typu MMO, gdzie konieczne jest używanie dużej ilości przycisków. Warto dodać, że stosunkowo niedawno producent wprowadził do sprzedaży ulepszoną wersje tej profesjonalnej myszki.

Budowa i jakość wykonania myszki Razer Naga Chroma

Myszka w całości pokryta jest tworzywem, które ma zabezpieczać przed ślizganiem się dłoni. W stosunku do swojego poprzednika Raga posiada znacznie większą powierzchnie górną. Pozwala to na lepsze ułożenie dłoni podczas grania.

Mysz w sumie posiada aż 19 programowalnych przycisków. Trzeba zaznaczyć, że 12 przycisków umieszczonych na boku posiada mechaniczne mikroprzełączniki, które pracują niezwykle szybko. Należy też zaznaczyć, że myszki Naga posiadają kółko, które działa w 4 kierunkach. Co ciekawe, myszka Naga występuje w wersji dla praworęcznych graczy, ale producent oferuje też drugą wersję dla graczy leworęcznych.

Parametry myszki Razer Naga Chroma

Podobnie jak myszki Mamba, Naga w najnowszej wersji otrzymała sensor o rozdzielczości maksymalnej 16000 dpi oraz podświetlenie Chroma w 16.8 mln kolorach. Myszka Naga jest myszką przewodową przez co jest znacznie lżejsza niż Mamba. Maksymalna częstotliwość pracy wynosi 1000 Hz.