czaswarszawski.pl

zdrowy styl zycia karty pracy chomikuj

I na pewno nigdy by złamać obietnicę dla siebie.

To prawda, w ciągu pierwszych kilku tygodni było naprawdę ciężko. I nadal myślę o alkoholu prawie cały dzień, ale wiedziałem, że nie mógł wrócić na moje słowa, bez względu na to, jak się czuję.

Gdy te myśli przyszły mi do głowy odnośnie picia, co zrobiłem było myśleć o tym, jak moje życie się zmieni, nie tylko dla siebie, ale dla mojej rodziny, jak również. Oni znosić wiele rzeczy przez moje picia lat i nie pozwolił sobie ani moja rodzina znowu w dół.

Jedną z największych obaw miałem rzucić zimno indyka był zachorowania przed zatrzymaniem tak nagle. To był jeden z powodów, dla których nie zrezygnował rok wcześniej. Myślałem, że w moim umyśle, że szkoda już się stało i moje życie było dość dużo bałaganu, więc po co wychodzić, więc po prostu nadal samounicestwienia sobie dzień po dniu, aby w końcu zrozumiał, że ja rujnuje moją rodzinę i zabijając się powoli , To była pobudka dla mnie.

Miałem pragnienia i nalega na początku i moje demony, gdzie dzwoni do mnie, pytając, gdzie była ich lek, który musieli przetrwać każdy i codziennie. Musiałem być silniejsza niż moje demony, a kiedy zmieniło moje nastawienie aby być pozytywne, a nie zawsze negatywne, że po prostu dał mi więcej determinacji, aby go choć ta przeszkoda w moim życiu. I nie pozwoli te demony alkohol zrujnować mi życie już.

Trzymam się zajęty, nie tylko psychicznie, ale fizycznie również nie pozwalając moim umyśle odpocząć przez chwilę pomyśleć o alkoholu.

Zacząłem dobrze i ze wszystkimi prawo żywności jedzenia. I sprawuje jakąkolwiek szansę mogłem. I nadal myślę o tym, jak wielkie to będzie, kiedy pokonać wszelkie przeciwności losu, że myślałem, że nigdy się ze mną.

Uświadomiłem sobie, że nie kocham siebie tyle, aby ocalić swoje życie. To zmieniło się tak wiele, ponieważ teraz mam pozytywne nastawienie w życiu, i że teraz kocham siebie na tyle, aby żyć dłużej i zdrowe życie, życie, na którą zasłużyłem, jak również wszelkie narkomana lub alkoholika ma również.

Artykuł dzięki: