Akcesoria do konsoli Playstation 4

5 października 2014

Posiadanie konsoli Playstation 4 to duma sama w sobie. Niestety, ale przy zakupie samej konsoli nie zwracamy uwagi na wyposażenie dodatkowe. Szukamy sprzętu po dosyć niskiej cenie, co często okazuje się złym rozwiązaniem. Jak wiele sklepów, tak samo wiele zestawów Sony Playstation 4. W tym krótkim artykule postaramy się Państwu przybliżyć, jakie akcesoria na pewno się Wam przydadzą w przyszłości i które wybrać już teraz.

 

Kamerka do podglądu na świat

Kamerka Eye to zdecydowanie najczęściej wyszukiwane akcesorium do Sony PS4. Kamerka jest bardzo wydajna i przede wszystkim nowoczesna. Oferuje granie w trybie Multiplayer i widok na innych graczy. Pamiętajmy, że PS4 to nie tylko konsola, ale całkiem dobry komputer. Oferuje przeglądanie Internetu jak również wykonywanie wszystkich podstawowych czynności, które zazwyczaj wykonujemy przed komputerem.

Akcesoria do konsoli Playstation 4

Zero problemów z rozładowanymi padami

Bardzo dobrym akcesorium do PS4 jest na pewno ładowarka do padów. Zazwyczaj ładuje się pady poprzez podłączenie bezpośrednio do konsoli, jednak takie rozwiązanie powoduje, że czas ładowania padów jest wydłużony. Dzięki specjalnej ładowarce można naładować kontrolery w zaledwie kilkanaście minut. To podobna sytuacja do smartfonów. Poprzez ładowanie sieciowe z komputera czas potrzebny do naładowania to 2 godziny, a w przypadku podłączenia do gniazdka zaledwie 35 minut.

Akcesoria do konsoli PS4 kupisz tutaj

Niektórzy gracze kupują akcesoria do konsoli PlayStation 4 dosyć późno. Niektóre sklepy oferują konsolę z jednym padem. Zakup drugiego kontrolera to doskonałe rozwiązanie, bo nie musimy się martwić, że nie będziemy mogli zagrać ze znajomym w swoją ulubioną grę. Wartym odnotowania jest fakt, że koszt akcesoriów jest zazwyczaj niski.