Co warto dokupić do PS 4

27 stycznia 2016

Kupno konsoli jest pierwszym i najważniejszym krokiem do tego, aby korzystać z niej w pełni możliwości, jakie są dostępne. Do niczego oczywiście nie przyda się konsola bez gier, a te trzeba poszczególnie, osobno dokupić.

Oprócz tego warto mieć także pewne akcesoria do konsoli Playstation 4, które ułatwiają korzystanie z niej i rozszerzają posiadane możliwości.

Warto zorientować się w całkowitej ofercie takich akcesoriów, aby zastanowić się co najlepiej wybrać, aby uzyskać akcesoria jak najbardziej dopasowane do własnych potrzeb i poznać możliwości drzemiące w produkcie. Jedną z przydatnych rzeczy jest dodatkowy pad.

Nie każdemu jest on potrzebny, jednak osobom, które zamierzają grać na miejscu wraz ze znajomymi zebranymi w jednym pokoju, dodatkowy pad będzie absolutnie konieczny, odpuścić go sobie można jednak wtedy, gdy gra się samodzielnie lub z innymi graczami, ale w trybie multiplayer.

 

Trzeba zwrócić uwagę, że do Playstation 4 nie można zastosować dowolnego pada dostępnego z ogólnej oferty, gdyż Sony umożliwia korzystanie wraz z konsolą jedynie pady pochodzące z własnej produkcji – co prawda wiąże się to z wyższą ceną niż można by zapłacić za produkt z dolnej półki cenowej, lecz za to ma się wysoką jakość i pewność, że pad na 100 procent będzie kompatybilny z konsolą i nie trzeba będzie kupić kolejnego ze względu na niedopasowanie.

Kupując dodatkowy pad przyda się również zaopatrzenie w podstawkę ładującą do padów, gdyż bez tego dodatkowy pad będzie trzeba ładować poprzez kabel USB, co jest mniej komfortowym rozwiązaniem.