Czy warto kupić Sony PS4 Slim

8 stycznia 2018

PS4 Slim przyciąga przede wszystkim swoją bardzo atrakcyjną ceną. Jest to urządzenie, które można kupić już za niecałe 1000 zł. W związku z tym, jest to jak najbardziej budżetowa wersja popularnej konsoli, dostosowana do kieszeni większości użytkowników. Praktycznie każdy będzie mógł sobie pozwolić na zakup takiego urządzenia. Czy jednak tak niska cena nie przełoży się na gorszą jakość urządzenia? Raczej nie. Przede wszystkim konsola różni się od swoich poprzedniczek niewielką wagą i małymi rozmiarami. W związku z tym wygląda bardzo skromnie, co zapewni pełne jej dostosowanie do minimalistycznego wnętrza. Spowoduje, że urządzenie nie będzie zabierało zbyt dużo przestrzeni, co jak najbardziej każdemu odpowiednio się spodoba. Jest to jednak urządzenie, które przystosowane jest do potrzeb graczy, którzy nie potrzebują aż tak dużej rozdzielczości przy grach, czyli nie oczekują odtwarzania obrazu w jakości 4K, tylko Full HD w zupełności im wystarczy.Najlepszy prezent

Jeżeli takie wymagania są szczytem Twoich marzeń, zdecydowanie możesz stawiać na PS4 Slim. Urządzenie pod żadnym względem nie zawiedzie Twoich oczekiwań i będzie w stanie je wszystkie w odpowiedni sposób spełnić.

Oczywiście, producent przygotował w urządzeniu kilka ciekawych niespodzianek, które sprawią, że urządzenie będzie działało jak należy i będzie w pełni dostosowane do oczekiwań graczy. Przede wszystkim jest to możliwość grania na tym urządzeniu w różnego rodzaju gry dedykowane PS4. Nie będzie się miało tutaj żadnych ograniczeń. Można będzie także grać w gry online, co na pewno zapewni bardzo dużą swobodę.xbox-ps4

Najważniejsze jest to, aby mieć dostęp do wysokiej jakości urządzenia dostosowanego do swoich potrzeb. A PS4 Slim takie właśnie jest. Na pewno nie będzie można narzekać, że w jakimś aspekcie urządzenie zawodzi, bo tak na pewno nie będzie. Warto stawiać na takie dostosowane do potrzeb użytkownika rozwiązania.

Dzięki temu będzie się miało pewność, że nabyło się urządzenie warte swojej ceny. A bez dwóch zdań PS4 Slim jest warte wydanych na nie pieniędzy.