Dlaczego warto kupić Playstation 4?

17 sierpnia 2014

Konsole do gier powolutku wypierają komputery głównie z tego powodu, iż na przestrzeni ostatnich lat gracze przyzwyczaili się, iż każda nowa gra wydawana jest wpierw na PlayStation 4 oraz Xbox One. Co jest interesujące to fakt, że trwa zażarta wojna pomiędzy zwolennikami Xboxa oraz PS i każda ze stron wymienia zalety swojej ulubionej konsoli. W tym krótkim artykule postaramy się przybliżyć Państwu ten temat omawiając, dlaczego konsola PlayStation 4 jest lepszym wyborem od innych konsoli.

Tanie konsole Sony PS4 kupisz tutaj

Dlaczego warto kupić Playstation 4?

Z uwagi na fakt, że firma Sony jest właścicielem produktu PlayStation nie sposób nie zauważyć, iż technicznie ich konsola przewyższa swoją konkurencję. Pierwszą konsolą dopuszczoną do masowej sprzedaży był PlayStation. Po kilku latach wyszedł dopiero Xbox i Microsoft niestety, ale ukradł kilka ciekawych patentów firmie Sony.

Dlaczego warto kupić Playstation 4?

Specyfikacje techniczne

Zakup PS4 jest doskonałym wyborem z uwagi na świetne specyfikacje techniczne. Konsola firmy Sony posiada bardzo mocną kartę graficzną oraz oczywiście wiele pamięci RAM. Na urządzeniu tym można nie tylko grać w najnowsze gry, lecz przede wszystkim oglądać filmy czy surfować po Internecie. Warto wspomnieć o ilości pamięci na dysku twardym, gdyż to temat rzeka. Od lat Sony oferuje o wiele więcej przestrzeni dyskowej niż Microsoft i mimo, że PS4 jest produktem nieco droższym od konkurenta to i tak oferuje lepsze specyfikacje techniczne.

 

PS4 to zdecydowanie najwyższa półka wśród konsoli do gier. Może się okazać doskonałym prezentem lub gadżetem dla samego siebie. Cena za sprzęt maleje z dnia na dzień co jest dobrą informacją dla graczy.