Ile kosztuje Sony Playstation 4?

18 września 2014

Odkąd Sony wydało nową konsolę o nazwie PlayStation 4 , gracze z całego świata zaczęli szukać najtańszych sklepów z konsolami. Pewnie niektórym z Państwa wydaje to się dosyć głupie, to mimo wszystko konsole nie kosztują dzisiaj dokładnie tyle samo. Kilka lat temu konsola w rzeczywistości kosztowała zawsze tyle samo w dniu premiery, jednak dzisiaj sytuacja jest inna zważywszy na fakt, że samo wyposażenie konsoli możemy dobrać do swoich wymagań.

 

Cena zależy od wymagań

Jaka jest cena Sony Playstation 4? Cena waha się od 1400 złotych do aż 2500 złotych. To ile zapłacimy zależy głównie od nas. Jedni wolą konsolę z mniejszą ilością GB na dysku, zaś drudzy jednego pada mniej. Firma Sony doskonale podeszła do sprzedaży swojego produktu. Oferuje ona nie tylko samą konsolę ale też gry. Jeśli chcemy kupić PS4 oraz kilka gier, to czasami warto wydać więcej na sam sprzęt, gdyż w tej cenie dostaniemy kilka lub nawet kilkanaście ciekawych (często najnowszych) gier. Jeśli chcemy otrzymać konsolę Sony PS4  z zaledwie 500GB dyskiem twardym, to zapłacimy coś w okolicach 1500 złotych. Sprzęt z większym dyskiem to wydatek rzędu 2000 złotych. Jeśli chcemy otrzymać kamerę to znów musimy dorzucić kilka groszy. Sytuacja generalnie kształtuje się tak, że im więcej dodatków, tym wyższa cena za sprzęt.

Ile kosztuje Sony Playstation 4?

Sony Playstation 4 to doskonała konsola zapewniająca nam wiele godzin świetnej zabawy. Naszym zdaniem warto wybierać modele nieco bardziej rozbudowane, bo dokupienie w przyszłości dysków itd. może się okazać mało opłacalne. Naszym zdaniem wydatek rzędu 2000 złotych na nową konsolę to doskonały układ.