Najlepsze gry na Sony Playstation 4

2 września 2014

W dobie coraz lepszych konsoli do gier i kart graficznych w nich zainstalowanych możemy zakupić bardzo ciekawe gry. W ostatnich latach najpopularniejsze są gry sportowe i to o nich będzie ten krótki artykuł. Oczywiście wszyscy zapewne znacie produkcję o dumnej nazwie FIFA. Z każdym kolejnym rokiem FIFA zyskuje nowy numerem, który zazwyczaj oznacza rok wydania nowej serii gry. Od blisko 15 lat FIFA dostępna jest na konsolę PlayStation i może się poszczycić bardzo sporym zainteresowaniem. Każdego roku sprzedawanych jest blisko 50 milionów kopii gry na konsolę PS.

 

Najlepsze gry na PS4

Oczywiście FIFA to nie jedyna gra na rynku. Bardzo popularna produkcja to także Pro Evolution Soccer czyli znany wszystkim PES. PES charakteryzuje się doskonale dopracowaną grafiką oraz sposobem poruszania się zawodników po boisku. Niektórzy są nawet zdania, że najnowszy PES przebija wszystkie dotychczasowe wersje FIFY. Tekken to kolejna super produkcja na PlayStation 4. Gra jest zręcznościowa i tylko gracze doskonale znający pada potrafią wygrać bitwę z bardziej doświadczonymi znajomymi. Tekken wydawany jest raz na kilka lat i mimo, że poprawek czy uaktualnień nie jest za wiele, to gra mimo wszystko prezentuje się doskonale i gwarantuje multum godzin zabawy.

Najlepsze gry na Sony Playstation 4

Najlepsze gry na Sony Playstation 4 to przede wszystkim produkcje sportowe, które w pewnym stopniu zbliżają nas do boiska czy ringu. Kosztują one zazwyczaj do 200 złotych ale zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy. Należy jednak pamiętać, że większość z nich przeznaczona jest jedynie dla dorosłych.