Playstation 4 nowa konsola do gier

26 sierpnia 2014

Sony PlayStation 4 jest jedną z najlepszych konsol do gier na świecie. Dlaczego nie piszemy, że najlepsza? Ponieważ graczy możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa to ludzie uwielbiający (przyzwyczajeni) do Xbox, zaś inni wolą PlayStation. Warto zastanowić się, dlaczego właściwie produkty firmy Sony stał się tak popularny? Dlaczego Xbox ciągle jest na drugim miejscu? O tym dowiecie się poniżej.

 

Dlaczego jest najlepsza?

Firma Sony jako pierwsza rozpoczęła masową produkcję konsoli do gier. Konsole te charakteryzowały się doskonałymi parametrami graficznymi i odbiegały od nowoczesnych komputerów innowacyjnością. Można śmiało dojść do wniosku, że Sony od nowa tchnęło ducha rywalizacji w ludzi, gdyż w latach 1990-1997 mało kto posiadał w swoim domu konsolę do gier telewizyjnych. Po kilku latach od debiutu konsoli PlayStation na rynek wszedł Xbox. Początkowo doskonale sobie radził, jednak z dniem wyjścia PS2 znów zrobiło się głośno o firmie Sony. Do dzisiaj właściwie każdy gracz szukający prawdziwych emocji wybiera tylko i wyłącznie PlayStation 4 nowa konsola do gier, gdyż jest to produkt dopracowany i praktycznie skończony.

Playstation 4 nowa konsola do gier

Konsola nie kosztuje zbyt dużo. Od dnia premiery z każdą kolejną dobą konsola tanieje. Jeśli w dniu premiery kosztuje ona 4000 złotych, to za rok lub dwa jedynie 1500 złotych. To doskonały sposób na prezent komunijny lub po prostu coś dla siebie. Warto posiadać to urządzenie w swoim domu, gdyż może zapewnić mnóstwo fajnej zabawy.

Szukasz fotelika samochodowego? – rzuć okiem na tą stronę:

https://4toys.pl/foteliki-samochodowe-lionelo