Akcesoria dla graczy A4tech

20 października 2015

W momencie powstania pierwszych komputerów, nie było mowy by służyły one również do innych celów niż tylko obliczane czy też przechowywanie informacji. Dziś komputery są tak samo przydatne jako sprzęt do grania jak i ważne ułatwienie pracy biurowej. Miłośnicy gier mają jednak spore wymagania, chcą by gra była szczególnie realistyczna a reakcje myszki, joysticka czy też klawiatury były błyskawiczne. Zobaczy jakie propozycje dla graczy przygotowała dla nas firma A4tech.

 

Myszka dla gracza- A4Tech X7 Osca

To średniej wielkości myszka, z ciekawym motywem płomieni. Myszka została zaprojektowana taki sposób, aby jej kształt idealnie pasował do ręki osób posługujących się na co dzień prawą ręką podczas gry. Myszka nie jest dużych rozmiarów, dzięki czemu z powodzeniem może użytkować go zarówno dziecko jak i osoba dorosła. Model ten został wyposażony w 5 różnych przycisków umożliwiający szybsze wybieranie przedmiotów, zmianę broni etc. Szczególnie ciekawą opcją jest fakt, iż myszka posiada wbudowaną pamięć, dzięki której możliwe jest zapisaniem niewielkich plików na niej i odtworzenie ich na innym komputerze, do którego podepniemy myszkę.

 

Podkładka pod mysz A4tech X7 500mp

Być może wielu stwierdzi, iż kupno specjalnej myszki dla gracza jest przesadą, jednak każdy kto kiedykolwiek grał w grę wymagającą ogromnej prędkości i zręczności wie jak ważne jest posiadanie dobrej myszki oraz podkładki pod nią zapewniającej płynność jej ruchu. Ten model podkładki wykonany został z materiału zapewniającego lekkość ora precyzję ruchów podczas gry. Co bardzo ważne w przypadku wielbicieli gier komputerowych, myszka posiada znacznie większe rozmiary niż jest to w przypadku myszek przeznaczonych do tradycyjnego korzystania na co dzień. Podkładka od spodu posiada specjalne zabezpieczenia uniemożliwiające przesuwanie się podkładki po gładkim stole czy biurku.

Czy tego rodzaju dodatki dla graczy to przeżyte? Z pewnością każdy kto nie jest miłośnikiem gier stwierdzi, że tak. Osoby, które miały jednak okazję spędzić kilka chwil na pasjonującej i wciągającej grze, wie jak ważne jest posiadanie sprzętu, który pozwoli nam wykorzystać swoje umiejętności nie martwiąc się o niedoskonałości zwyczajnego sprzętu do użytku ogólnego.