Najlepsze myszki i klawiatury Steelseries

8 sierpnia 2015

Demony wśród aniołów – myszki i klawiatury Steelseries

Produkty firmy Steelserier od lat cieszą się dużą popularnością wśród graczy. Nie może być inaczej, ponieważ ich myszy komputerowe czy klawiatury nie tylko doskonale funkcjonują, ale realnie podnoszą radość z rozrywki. W tym krótkim artykule skupimy się na czterech produktach z dwóch kategorii: dwóch myszach i dwóch klawiaturach marki Steelseries.

Steelseries MLG Edition to produkt skierowany do zagorzałych graczy takich produkcji jak GTA czy CoD. Podobnie jak w przypadku nieco tańszego modelu RAW Rubberized, MLG oferuje świetną przyczepność myszy do dłoni, jak również płynne, liniowe sterowanie bohaterem. W rankingu przeprowadzonym na forum gry Call of Duty obydwie wyżej wymienione myszy zajmują czołowe miejsca w TOP5.

W kategorii klawiatur, firma Steelserier oferuje trzy półki. Zarówno cenowe jak i funkcjonalne. Skupmy się jednak na najlepszych produktach. Steelseries 7G to klawiatura dla doświadczonych i wymagających graczy. Jest ona bardzo wytrzymała oraz rozbudowana – posiada porty USB oraz porty do nagłośnienia AUDIO. Druga, zdecydowanie najlepsza klawiatura tej marki to Steelseries Apex M800 – prawdziwy potwór dla graczy. Model jest nisko-profilowy, posiada funkcje MAKRO i charakteryzuje się doskonałym oświetleniem. Perełka wśród mocnych sprzętów.

Steelseries to poważna marka, dla poważnych graczy. Jeśli mieliście doświadczenie z ich produktami to chętnie przeczytamy Wasze komentarze pod tym tematem!