czaswarszawski.pl

zdrowy styl zycia i higiena czlowieka

zdrowy styl zycia i higiena czlowieka

Codependency to termin, który był używany głównie do opisania niektórych wspólnych cech i zachowań, które występują u ludzi, którzy są ze sobą ściśle związanych z przewozem addict.These cech, które zawierają nadmierne ilości szkodliwego zachowania tolerancji dla uzależnionych od ich bliskiego, tendencja próby „ratowania” lub zapisać uzależniony od swoich zachowań, skrajne opiekuńczych tendencji i poczuciem odpowiedzialności za wybory narkoman może wszystkie objęte pozycją codependency.These same cechy można znaleźć w innych dynamiki relacji, gdzie jeden osoba zachowuje się w destrukcyjnych sposobów, takich jak nadużycia scenarios.Here są 3 wskazówki dla przezwyciężenia codependent tendencje:

1. uznają to za akt miłości, aby umożliwić osobie jesteś ochronę, obronę lub wymówek dla stawić czoła odpowiedzialności za jego lub jej actions.The Faktem jest, starając się kontrolować swoje zachowanie, osłaniając go od konsekwencje, stajesz się częścią systemu, który pozwala, aby te zachowania continue.Without konsekwencje, twój ukochany nie ma motywacji do zmiany.

2. Zacznij lepiej zadbać o yourself.Make świadomego wysiłku, aby przesunąć uwagę od rozwiązywania problemów swojego partnera, i rozważyć własne potrzeby w zakresie diety, witamin i suplementów, a exercise.Eat zdrowe, nieprzetworzone, zdrowa żywność w miarę możliwości .Take witaminy i suplementy według Państwa naturopath lub recommendations.Fish oleju Zdrowie praktykującego i multiwitaminy żywności oparte są dobrym początkiem dla wielu people.Exercise zgodnie z zaleceniami lekarza, najlepiej robić 45 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowego 5 razy week.These działania nie koncentrują się tylko na ciebie i poprawy zdrowia, ale twój umysł wysłać wiadomość, że jesteś wart wysiłku i opieki.

3. Rozpocząć wyobrażając sobie własne życie, własne marzenia i aspiracje, i spędzić czas koncentruje się na regularne, że zamiast koncentrować się na tym, co Twoi jeden doing.Allowing się spędzić trochę czasu marzeń i fantazjowania o swojej idealnej przyszłości w szczegółach – jak to będzie wyglądać, dźwięki, smak, czuć i zapach – zwiększy motywację i prawdopodobieństwo widząc to przejawia się w rzeczywistości.

Czy jesteś zainteresowany w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych z holistycznego punktu widzenia oceny elementy fizyczne, emocjonalne, a związek?

Na bezpłatną kopię mojego ebook, „naturalnych metod walki z depresją”, kliknij tutaj: [http://www.stoptoxicrelationships.com/gifts-naturalmethodstofightdepression.html]

Shannon Gotować to osobisty trener i przewodnik zasobem, który napisał kilka artyku domelit.pl – drzwi wewnętrzne gdyniałów informacyjnych i książki na temat toksycznych związków i całościowego rozwoju osobistego, w tym fizycznego, emocjonalnego i relacji zdrowia.

Artykuł dzięki: