czaswarszawski.pl

zdrowa zywnosc – zdrowy styl zycia 2008/3

zdrowa zywnosc - zdrowy styl zycia 2008/3

Poniedziałek, po raz pierwszy od wielu miesięcy, patrzyłem Oprah. Szczerze mówiąc, byłem ciekawy. Nie było tak dużo szumu – Tłuszcz Oprah’y ponownie i mówić. Więc usiadłem i słuchałem … i widziałem ktoś nie coraz to nadal.

Mówiła o jej kwitnące wagi i wycieńczenia jako oznaka jej życie jest z równowagi – nie dbając o siebie, nie wprowadza się na własnej liście. Jej lekarstwo – miłość drodze manicure, jedzenie w prawo i ćwiczenia. Hmmm, przepraszam? Co?

zdrowa zywnosc - zdrowy styl zycia 2008/3

Tak, waga kwitnienie jest oznaką jej życiu z równowagi, ale waga jest objawem czegoś większego. Masa jest zewnętrznym znakiem smutku; jej zranione miejsce … jedzenie stało się komfort utrzymać smutek daleko, dokuczliwy głód, który nigdy nie jest całkiem zadowolony. Każdy z nas nosić ten smutek, zrodzonego indywidualnie niezaspokojone potrzeby przeszli w dzieciństwie lub w przerażających momentów; wygląda inaczej dla każdego z nas.

Ból objawia się poprzez nasze uzależnień – Uzależnienia od jedzenia, narkotyków, alkoholu, zakupy, ma zawsze rację, czyszczenia bezustannie, mentalność ofiary, kontrola … Każdy z nas znajdzie nasz „fix” – rzeczy, które blunta nasz ból – jeśli tylko na chwilę. Staje nasz Go-to-strategii po włączeniu ból lub smutek. Najtrudniejsza część jest, bez względu na to, ile „praca” to zrobić – to smutek / Ból może być wywołany nieoczekiwanie w każdej chwili. I to jest również okazją – twoje życie mówi bezpośrednio do Ciebie – pomóż mi … Ale jak?

zdrowa zywnosc - zdrowy styl zycia 2008/3

Masaże, manicure i ćwiczeń? Cóż, tak i nie … Tak dodając te rzeczy pomoże Ci czuć się dobrze, ale sam, są one po prostu poprawki powierzchni ciała. Są one częścią powierzchni dbanie o siebie, ale tak naprawdę nie karmić swoje serce lub duszę. Jest w swoim sercu i duszy, że twój smutek, ból czeka z zarzutów nie wystarczy … Nie tyle miłości.

Jest smutek, który napędza ciężar kwitnienie, narkotyki, alkohol, kontrolowanie zachowań, aby wypełnić „Za mało” miejsc w zasięgu …
Artykuł dzięki: