czaswarszawski.pl

zdrowy styl zycia scenariusz zajec w przedszkolu

zdrowy styl zycia scenariusz zajec w przedszkolu

3. iTunes. Dawno temu, podcasty były gorące. Potem już nie było. Ale nawet wtedy, gdy są martwe „podcasty” wiara była na najwyższym poziomie, to biegł do ludzi, którzy kochali swoje podcasty i słuchałem ich religijnie, więc pomyślałem, że może to zależy od rynku. Ale teraz jesteśmy pełne koło i podcasty są jeszcze gorące.

Podcasty są gorące, ponieważ iTunes jest gorący. Podobno istnieją miliarda kont na iTunes, które mają kartę kredytową z nimi związane. A powód iTunes ma całą masę rachunków jest ponieważ dają ludziom to, co chcą – możliwość zakupu jeden utwór naraz, możliwość pobierania podcastów, dzięki czemu można ich słuchać, gdy jedziesz, kiedy ‚ Re ćwiczeń, itp

Mimo, że tylko niewielka część populacji są prawdziwymi słuchowe uczących (15 procent) ludzie lubią wygodę audio. Można słuchać i robić inne rzeczy, i to, co ludzie lubią o tym.

zdrowy styl zycia scenariusz zajec w przedszkolu

Można także użyć iTunes w celu promowania filmów i treści cyfrowych (a kto wie, Amazon może naśladownictwa i oferują podcastów, a także jeden z tych dni). Plus, zarówno iTunes i Amazon mają programy, aby pomóc promować swoje książki i podcasty.

4. Film. Film nie stracił jeszcze swojego seksapilu! Myślę, że duża część to ludzie czują się jak wiedzą ci szybciej, gdy widzą cię na wideo (i twoich idealnych perspektywy muszą czuć się jak oni wiedzą, jak i ci zaufać, zanim staną się kupujący). Słuchając ciebie na dźwięk również przyspiesza poznawanie Ci vibe (znowu, kolejny powód do rozważenia emisji podcast – zwłaszcza, że ??nie trzeba się martwić o włosy i makijaż)

Film jest również wszechstronne – można użyć wideo na Facebooku, na blogach, aby pomóc innym znaleźć Cię w wyszukiwarkach, na swojej stronie, jako część lejka sprzedaży, etc. A jeśli zrobisz Google Hangout, które zamienia się wideo.

zdrowy styl zycia scenariusz zajec w przedszkolu

Teraz, przed podjęciem decyzji trzeba zrobić wszystkie te w 2014 roku (zwłaszcza jeśli nie masz zespół do wspierania cię) – weź głęboki oddech.Celem tego artykułu nie jest, aby kręcić się w kółko lub poczucie winy, że nie może być w ogóle 4 gorących stron naraz, ale zamiast tego jest to, aby dać Ci wyborów.

Chcę Ci zdecydować, który z nich – i mam na myśli One – najlepiej czuje do ciebie. Który z nich odwołań do was więcej? Czy kochasz sesja ciążowa kraków Social Networking aspekt Facebooku? Pierwsze na mikrofon i gadają przez godzinę? Pisanie krótkich książek Kindle? Pierwsze wszystkim gussied i podłączenie do aparatu?

Niezależnie od tego, jeden jest, zacznij od tego. Następnie można przejść do opanowania innych. Jedynym wyjątkiem jest film (i być może Facebook Ads), gdzie może chcesz użyć wideo do wspierania którykolwiek z pozostałych 3 platform (ale to nie jest o tobie masteringu wideo, chodzi o ciebie stosując kilka filmów, aby wspierać to, czego ” robisz pierwszy).

Artykuł dzięki: