czaswarszawski.pl

zdrowy styl zycia to zachowanie ktore

Aby zrozumieć, jeśli masz nałóg, trzeba zwrócić uwagę na procesy myślowe, które tworzą swoje wzorce zachowań na co dzień, aby zobaczyć, czy są one motywowane emocjami pomimo negatywnych konsekwencji.

zdrowy styl zycia to zachowanie ktore

Gdy logika otrzymuje się ze złości (z lub bez usprawiedliwienia), wynikiem jest utrata czyjegoś dobrego samopoczucia. Każde zachowanie, które jest na zewnątrz jest odpowiedzialny za swoje działania, dbając o siebie i być otwartym na poznanie siebie i innych, jest wciągająca w przyrodzie. Wszystkie uzależniające zachowania są próby kontrolowania i tłumią zamiast uczyć, rządzące wszystkim, co robimy.zdrowy styl zycia to zachowanie ktore Jeśli jesteś zawsze w obronie, wyjaśniając, opór, a wycofanie się z decyzji i sytuacji, to wszystkie twoje działania są próby uzyskania zgody i / lub unikania bólu. Spójrz, czy reagować lub reagować z innymi. Kiedy odpowiadamy my bierzemy odpowiedzialność za nasze sytuacjach zamiast emocjonalnych reakcji z powtarzających się wzorców myślowych, które nam nie służą.

Aby uzdrowić trzeba czuć i stają się świadomi swoich nałogów, które jest początkiem nauki, aby zwolnić ich z życia.zdrowy styl zycia to zachowanie ktore Obejmij swoje życie tak, to miało być i radzenia sobie z uzależnieniami nieważne jak były one wszechobecne. Można osiągnąć swój pełny potencjał i żyć zdrowo, życie pełne miłości, bez obawy, gdy jesteś w stanie wydać wszystko, co zostało negatywnie kontrolując swoje życie i życie innych, które są w nim. Wymiana myśli – zmienia swoje życie. Cytując jednego z moich ulubionych autorów, James Allen, „okoliczności mogą być uncongenial, ale nie powinny one długo pozostanie więc jeśli postrzegają idealnym i starać się go osiągnąć .”

Artykuł dzięki: